Polityka Prywatności

Witaj!

Jeśli tu trafiłeś, to znaczy, że chcesz wiedzieć w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane osobowe.

Administratorem witryny jest Fitness Mind Izabela Nagel, ul. Łączna 1/3, 58-370 Boguszów – Gorce, NIP 8862779511.

W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z polityką prywatności, w każdej chwili możesz skontaktować się ze mną, wysyłając wiadomość na adres kontakt@home-fit.pl.

Twoje dane osobowe w niniejszej witryie przetwarzam w zakresie, na jaki wyrazisz zgodę korzystając z formularza kontaktowego. W zakres tych danych wchodzą: imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

Przysługuje Ci prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w określonym celu, jeżeli uprzednio wyraziłeś taką zgodę a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem przez nas danych osobowych.

Powyższe prawa zgodne są z zasadami opisanymi w art. 16 – 21 RODO, i możesz je realizować kontaktując się ze mną pod adresem kontakt@home-fit.pl.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest zawsze dobrowolne, ale niezbędne, bym mogła nawiązać z Tobą kontakt oraz współpracę.

Gwarantuję Ci też poufność przekazanych danych osobowych. Zapewniam podjęcie wszelkich środków bezpieczeństwa i ochrony danych osobowych wymaganych przez przepisy o ochronie danych osobowych. Dane osobowe są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione. Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na terytorium Unii Europejskiej.

Na stronie dostępne są funkcje społecznościowe, takie jak przyciski służące do udostępniania treści w serwisach społecznościowych, likeboxy, czy też materiały embedowane z serwisów zewnętrznych. Korzystanie z tych funkcji wymaga akceptacji plików cookies podmiotów trzecich, takich jak Facebook czy Google.