O mnie

trener osobisty Wrocław

Izabela Nagel - Trenerka, blogerka

Jestem certyfikowaną trenerką, której celem jest pomaganie innym ludziom w osiąganiu ich celów. Aktywność fizyczna to moja pasja, którą odkryłam wiele lat temu, gdy poszukiwałam najlepszej metody, by zgubić gromadzone latami kilogramy. Tkanka tłuszczowa zniknęła, ogromna miłość do siłowni, biegania i fitnessu pozostała.

Kocham to, co robię, dlatego nieustannie staram się rozwijać, uczyć, być „najlepszą wersją siebie” - by i moim podopiecznym móc oferować tylko najwyższej jakości usługi. Każdy podopieczny to inna historia, inny cel i inne metody. Głęboko wierzę, że moje zaangażowanie w to, co robię, przynosi efekty długofalowe. Wielu z moich podopiecznych z kanapowych kotów zmieniło się w waleczne tygrysy, które stają w szranki z własnymi słabościami na biegach z przeszkodami czy w strefach wolnych ciężarów.

Osoby, z którymi współpracuję już od początku wiedzą, że mogą mi zaufać. Wiedzą również, że na sukces musimy zapracować oboje. Zrobię wszystko, by wyposażyć Cię w odpowiednią zbroję do walki o sylwetkę marzeń, ale najcięższa walka należeć będzie do Ciebie. Jedno jest pewne - wspólnie każdego dnia będziemy zbliżać się do upragnionego celu.

Od wielu lat prowadzę bloga poświęconego mojej pasji. Bo pisanie jest drugą stroną mojego życia, którą kocham niemal tak bardzo, jak sport.

Moje uprawnienia i certyfikaty możesz obejrzeć >> tu  << .

OFERTA

Treningi personalne

Treningi personalne we Wrocławiu. Treningi na siłowni, w plenerze, z dojazdem do domu - sam wybierasz!

Plany Treningowe

Plan treningowy do samodzielnej realizacji w domu lub na siłowni. Opisz, czego potrzebujesz i wspólni ustalimy plan działania.

Konsultacje dietetyczne

Indywidualny plan żywieniowy w oparciu o Twój cel, wiek, wagę i poziom aktywności. Komponuj posiłki tak, jak lubisz i ciesz się piękną sylwetką!

Stała współpraca

Wybierając opcję stałej współpracy masz gwarantowane ciągłe wsparcie, motywację i opiekę.

Zbuduj sylwetkę marzeń

Trening personalny Wrocław

Wierzę, że każdy z nas może znaleźć aktywność, którą pokocha. Wówczas praca nad sobą jest przyjemnością, nie wyrzeczeniem.

Personal Trainer Trener Personalny Wrocław Home Fitness

Każda zmiana zaczyna się właśnie w głowie. Na tym właśnie polega Fitness Mind. Zmieniając swoje ciało, zmieniasz się także od środka.

Trener Osobisty Wrocław

Zrób to dla siebie. Spektakularna metamorfoza dodaje Ci pewności siebie i sprawia, że łatwiej radzisz sobie w życiu codziennym. Nie chodzi o to, by spełniać oczekiwania chłopaka, mamy czy koleżanki. Liczysz się Ty. Twoje ciało. Twoje samopoczucie. I Twoje życie.