Referencje

Chciałbym polecić Izabelę Nagel jako świetnego trenera personalnego.
Mam okazję ćwiczyć pod okiem Izy od kilku tygodni i daje się ona poznać jako osoba bardzo zaangażowana od strony przygotowania założeń treningu, mają głębokie zrozumienie procesów, które zachodzą po stronie organizmu, jak również nadzorowania jego bezpośredniego przebiegu: prawidłowego wykonywania ćwiczeń i najważniejsze - skutecznego motywowania do przekraczania barier własnego ciała.

Na ćwiczenia pod okiem trenera personalnego zdecydowaliśmy się 3 miesiące temu. W tej sprawie zwróciliśmy się do Izy. Skomponowała nam zarówno odpowiedni zestaw ćwiczeń jak i dietę. Nasza trenerka personalna miała nie lada wyzwanie, gdyż aktywność fizyczna nie była ulubioną formą spędzania czasu wolnego. Izie udało się nas przekonać do zmiany trybu życia. Efekty są piorunujące, począwszy od lepszego samopoczucia, a na efektach wizualnych kończąc.  Iza jest otwartą, radosną osobą, która wyznacza sobie ambitne cele i skutecznie do nich dąży. Ma dar przekonywania i swoim entuzjazmem zaraża wszystkich dookoła. Przyglądamy się jej drodze fitnessowej z podziwem. Każdemu życzymy pracy z tak przemiłą osobą jak Iza.

Iza jest niesamowitą osobą. Dzięki niej przeszłam na zdrowszy tryb życia. Zachęciła mnie do uprawiania sportu, a wieczorne bieganie stało się jedną z moich ulubionych aktywności fizycznych. Ogólnie jest świetną trenerką, dobiera dietę i ćwiczenia w zależności od człowieka, od tego, czego chce sama osoba. Potrafi dobrze zmotywować do działania. Sporo wymaga, ale nie daje rzeczy niemożliwych do wykonania. Np. jeśli chodzi o ćwiczenia, dobiera takie, które jesteś na danym poziomie swojej obecnej kondycji wykonać, które będą jednocześnie łatwe i trudne. Im więcej potrafisz, im większą masz sprawność fizyczną, tym większe będzie stawiała przed Tobą wyzwania. W pewnym momencie patrzysz wstecz i myślisz " Naprawdę taka błahostka sprawiała mi trudności?!".
Ma się z nią dobry kontakt, zawsze odpowie na pytania, rozwiąże problemy. Jeśli trzeba, to i okrzyczy i doda sił do dalszych starań. Wprowadza różne urozmaicenia, żeby nie było nudno zarówno na talerzu jak i w sali treningowej. Podsumowując: trenerka idealna.